Aktuality

Pozvánka na Midsummer Tunes 2024

Milí fanoušci irské, skotské, keltské a pohanské kultury, vítejte na stránkách hudebního a kulturního festivalu Midsummer Tunes! Přijďte s námi oslavit slunovrat 21.-22. 6. 2024 na nejkrásnější pláži v Doksech u Máchova jezera.


Uslyšíte přes 13 kapel jako Project Smok, Bran, Conamara Chaos, Durangir, Jeden Kmen, MalemIrish a další. O doprovodný program na druhém pódiu se postará taneční skupina Divokej Ir a další dva taneční soubory. Také se můžete se těšit na spoustu řemesel, program pro děti, workshopy a večerní rituál. Jakou si dát whisky ze Skotska Vám prozradí someliér Václav Rout a pláž rozpálí ZLO Fireshow. A v neposlední řadě Vás čeká výborné regionální jídlo a řemeslné pivo z nejlepšího českého řemeslného pivovaru Volt s 6 druhy piv. Na místě bude k dispozici sám sládek, který Vám rád zodpoví všechny dotazy. Tak jako on umí mluvit o pivu opravdu málokdo.

Užijme si společně kouzelný břeh Máchova jezera a oslavme slunovrat. Těšíme se na Vás 😊 Moc Vám děkujeme. Bez Vás by to nešlo! Organizační team MST